icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3079

Land Rover RANGE ROVER 3.0 250 KW / HYBRID Autobiography

цена 71.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаКафеава  металик
  • Прва регистрацијаДекември 2015
  • Изминати километри42 250 км.
  • Моќност340 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 993 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Паркинг камера-Амбиент осветлување-Адаптивно светло за кривини-погон на сите тркала-потпирач за рака-Загреана шофершајбна-Загреан волан-Помош при поаѓање на нагорнина-Би-ксенонски фарови-Bluetooth-вграден компјутер-CD плеер-Електрични прозорци-Електрична задна врата-Електрично странично огледало-Електрично прилагодување на седиштата, назад-Електричен имобилизатор-ESP-асистент за долго светло-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Изофикс-кожен волан-LED дневни светла-алуминиумски тркала 20"-светлосен сензор-воздушна суспензија-седишта за масажа-Мултифункционален волан-систем за навигација-светла за магла-сензор за дожд-чистење на фаровите-панорама подвижен покрив-Серво волан-греење на седиштата-греење на седиштата на грб-звучен систем-гласовна контрола-Старт/стоп автоматски-темпомат-контрола на влечење-тјунер/радио-USB-Целосно дигитална инструмент табла

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha