icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3554

Seat Leon hatchback

цена 12 000 EUR

Јосифов ДООЕЛ

 • бојаБела
 • Прва регистрацијаЈуни 2017
 • Изминати километри32 000 км.
 • Моќност88 hp.
 • ГоривоБензин

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 200 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Климатроник,

 • -Помош при паркирање,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Подготовка за телефон,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили