icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3625

VW Touran 1.6 TDI 105 kS / F1 / NAVI

цена 11 200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

 • бојаЦрна
 • Година на производствоАвгуст 2014
 • Изминати километри199 587 км.
 • Моќност105 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 598 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Шини на покривот,

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Ел отворање багажник,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Подготовка за телефон,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

Возилото е во одлична состојба,и може да се земе на лизинг, информативна пресметка: 1)Прва уплата (минимално учество): 2.689.88 евра; 2)Период на одплата: 47 месеци; 3)Месечна рата: 224,88 евра. Моб. 070-211-861

Странична лента

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили