icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3647

Skoda Fabia 1.0 MPI AMBITION

цена 10 100 EUR

Можност за поврат на ДДВ

DasWeltAuto гаранција

цена за ново возило 11 960 EUR

ПОРШЕ СКОПЈЕ

 • бојаБела
 • Година на производствоАвгуст 2020
 • Изминати километри1 000 км.
 • Моќност60 hp.
 • ГоривоБензин

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина999 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Клима уред,

 • -Радио CD,

 • -Серво управувач,

 • -Борд компјутер,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

ПОРШЕ СКОПЈЕ
бул. Босна и Херцеговина бр. 4

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили