icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3667

Seat Leon 1.6 TDI LimS5 Reference Ecomotive/ Start&Stop

цена 11 400 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна  металик
  • Година на производствоЈуни 2015
  • Изминати километри109 685 км.
  • Моќност105 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

(ABS) (ASR) (ESC)-мануелен менувач со 5 брзини-Изофикс-климатизација-дисплеј за контрола (Сервотроник)-старт / стоп систем-спортски предни седишта-централно заклучување со далечински управувач-cветла за магла aудио систем(радио) Bluetooth интерфејс-Сензор за откривање на дремливост-електрични прозорци-Систем за контрола на крстарење (Темпомат) мултифункционален волан- Мултимедија- систем за навигација- паркинг сензори. Mob. 070-211-861

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили