icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3698

Audi A4 2.0 TDI 110 KW DSG MATRIX,NAVI

цена 23 990 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива
  • Прва регистрацијаЈануари 2016
  • Изминати километри117 011 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Воздушно перниче за возач и совозач- Систем за спречување на сопирање (ABS)-Програма за стабилност (ESP)-Контрола на стабилност (ESC)- Информативен систем за возачот (FIS)- Систем за ограничување на брзината- Автоматско отворање на задната врата- Изофикс за детско седиште- Автоматска контрола на климата- Систем на воздушни перничиња за глава -Централен потпирач за раце, напред-Контрола на притисок во гуми - Имобилизатор (електронски)- Аудио систем (радио)- Електрично прилагодиви надворешени ретровизори, преклопиви со греење - Bluetooth интерфејс- Задни сензори за паркирање - Асистент за средно светло- Електрични стакла (предни и задни)-Темпомат- Внатрешно огледало со автоматско затемнување-Kessy start- Лумбална поддршка напред, -Мултифункционален кожен волан-Матрикс LED фарови- Мултимедија (ЦД плеер и 2 СД слотови за картички ) -Систем за навигација- Сензор за дожд-- Греење на предното седиште- Систем за стартување / стопирање

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили