icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3703

Audi A6 2.0 TDI 204 KS NAVI/LED

цена 43 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна металик  металик
  • Година на производствоЈануари 2018
  • Изминати километри44 922 км.
  • Моќност204 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Воздушно перниче за возач и совозач, АBS+ESP +ASR – Audi Drive Select – Audi Connect – Електрични надворешни ретровизори со греење – Lane Assist – Адаптивен темпомат – S-Tronic – Автоматско отворање на багажник – ISOFIX подготовка – Климатроник – Лумбална подршка на предни седишта – Три-крак мултифункционален кожен спортски волан – Централен потпирач за раце напред – MMI навигациски систем – Систем за контрола на притисок во гумите – LED светла – Спортски седишта напред – Старт/Стоп систем – Имобилајзер – Сензори за паркирање напред и позади – Light Assist – Систем за предупредување за замор кај возачот – Греење на предни седишта

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили