icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3737

VW Jetta 1.6 TDI 105 KS

цена 10 490 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива  металик
  • Година на производствоЈануари 2014
  • Изминати километри160 000 км.
  • Моќност105 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR – Климатроник – Централно заклучување со далечинско – Електромеханички серво управувач – Имобилајзер – ISOFIX подготовка – Централен потпирач за раце напред – Сензори за паркирање напред и позади – Навигациски систем – Возачко перниче за возач и совозач – Внатрешни декоративни елементи – Електрични надворешни ретровизори со греење – Електричен помошен грејач на воздух

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили