icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3756

Audi A3 Sportback 2.0 TDI 150 ks

цена 14 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна металик
  • Година на производствоНоември 2015
  • Изминати километри169 842 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS+ESP+ASR – Сензори за паркирање позади – Темпомат – ISOFIX подготвка – Воздушни перничиња за возач и совозач заедно со воздушни завеси – Воздушно перниче за колена за возач – Централен потпирач за раце напред – Старт/Стоп Систем – Имобилајзер – Централно заклучување со далечинско – Електрични надворешни ретровизори со греење – Bluetooth – Климатроник – Мултифункционален кожен волан – Сензор да дожд и светлина – Навигациски систем – Греење на предни седишта

Странична лента

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили