icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3758

Ford Fiesta 1.5 TDCi 75 ks

цена 6 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива
  • Година на производствоЈули 2016
  • Изминати километри145 000 км.
  • Моќност75 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 499 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-ESP-ASR – Електрични надворешни ретровизори со греење – Hill Hold – ISOFIX подготовка – Систем за контрола на притисок во гумите – Предни воздушни перничиња – Имобилајзер – Централно заклучување со далечинско – Аудио контроли на воланот – Bluetooth – Клима уред – Навигациски систем – Греење на предни седишта

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили