icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3760

VW Polo 1.2 HTP 60 KS

цена 4 800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСина  металик
  • Година на производствоСептември 2008
  • Изминати километри58 000 км.
  • Моќност60 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 198 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Воздушно перниче за возач и совозач- Систем за спречување на сопирање (ABS)-Предни магленки-Заден брисач на шофершајбна-Радио CD –Клима уред-Висинско подесување на волан –електрика на стакла напред и позади

Странична лента

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили