icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3762

VW Golf Variant 2.0 TDI 150 KS

цена 10 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна металик
  • Година на производствоАвгуст 2015
  • Изминати километри230 000 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS+ASR+ESP - Климатроник - Електромеханички серво управувач - Мултифункционален кожен волан - Централно заклучување со далечинско - ISOFIX подготовка - Греење на предни седишта - Воздушно перниче за возач и совозач со деактивирање на воздушно перниче за совозач, вклучително и воздушно перниче за колено од страната на возачот - Систем за воздушни перничиња за завеси за предни и задни патници вклучително. странични воздушни перничиња, напред - Централен потпирач за раце напред - Електрични надворешни ретровизори со греење - Имобилајзер - Старт/Стоп Систем - Лумбална подршка на предни седишта - Паркинг сензори напред и позади - Темпомат - Систем за миење на фарови - Навигациски систем

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили