icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3763

Audi A6 3.0 TDI 240 KS QUATTRO S-LINE

цена 11 300 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСина  металик
  • Година на производствоАвгуст 2010
  • Изминати километри186 134 км.
  • Моќност240 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 967 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Алуминиумски бандажи - Фарови за магла - Систем за чистење на фарови - Имобилајзер - Централно заклучување со далечинско - Греење на седишта - Климатроник - Навигациски систем - Сензори за паркирање - Темпомат - Серво управувач - Мултифункционален волан - ABS + ESP + ASR - Воздушни перничиња Регистрирана до 05.12.2020

Странична лента

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили