icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3786

VW Caddy Maxi Kombi 1.6 TDI 75 KW

цена 8 800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

 • бојаБела
 • Година на производствоАприл 2014
 • Изминати километри176 030 км.
 • Моќност102 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 598 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати2/3
 • Погон нанапред
 • полезен товар0 кг.
 • товарен обем0 m³

Дополнителни информации

Клима уред – Сервотроник - Прилагодување по висина на возачкото седиште – Асиметрично поделени задни врати – Централно заклучување со далечинско – ABS – Самозатемнувачки внатрешен ретровизор – Воздушни перничиња за возач и совозач – Имобилајзер – Паркинг сензори – Контрола на опсег на фарови – Мултифункционален дисплеј Plus – Подготовка за мобилен телефон – Радио со CD плеер

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили