icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3802

Audi A6 2.0 TDI 190 KS QUATTRO

цена 29 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна металик  металик
  • Година на производствоЈули 2016
  • Изминати километри60 538 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS+ESP+ASR -Hill Hold - Темпомат - ISOFIX подготовка - Климатроник - Сензор за светлина и дожд - Централен потпирач за раце напред - Мултифункционален дисплеј - Систем за чистење на фарови - Електро-механички серво управувач - Старт/Стоп систем - Имобилајзер - Xenon Plus фарови - Централно заклучување со далечинско - Сензори за паркирање напред и позади - Lane Assist - Лумбална подршка на предни седишта - Мултифункционален спортски кожен волан - Камера за паркирање позади - Навигациски систем - Седишта во комбинација Кожа/Алкантара - Греење на предни седишта - Bose Sound System

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили