icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3838

VW Golf 8 1.5 TSI LIFE

цена 27 980 EUR

АБ Ауто - Струмица

 • бојаСива
 • Прва регистрацијаЈануари 2020
 • Изминати километри3 000 км.
 • Моќност130 hp.
 • ГоривоБензин

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 500 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Навигациски систем,

 • -Асистент за долги светла,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Подготовка за телефон,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -Асистент при поаѓање,

 • -Помош при нагорнина,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

АБ Ауто - Струмица
ул. Гоце Делчев бр.107

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили