icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3842

Volvo S60 2.0 D3 150 KS KINETIC

цена 16 300 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна металик  металик
  • Прва регистрацијаЈануари 2016
  • Изминати километри86 275 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 969 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Борд Компјутер - Динамичка контрола на шасија - Темпомат - ISOFIX подготовка за детско седиште - Kлиматроник - Мултифункционален кожен волан - Централен потпирач за раце напред - Електромеханичка рачна сопирачка - Старт/Стоп систем - Централно заклучување со далечинско - Имобилајзер - Сензори за паркирање позади - Навигациски систем - Греење на предни седиште - Bluetooth

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили