icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3859

Audi A5 Sportback 2.0 TDI 177 ks S-LINE

цена 18 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна металик  металик
  • Прва регистрацијаФевруари 2012
  • Изминати километри157 455 км.
  • Моќност177 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR - Климатроник - Спортска суспензија - Мултифункционален кожен волан - ISOFIX подготовка за детско седиште - Греење на предни седишта - Воздушни перничиња за возач или совозач - Централно заклучување со далечинско - Централен потпирач за раце напред - Темпомат - Имобилајзер - Старт/Стоп систем - Навигациски систем - Сензори за паркирање напред и позади - Предни светла за магла - Audi Active Lane Assist - Систем за миење на фарови - Надворешен S-Line пакет - Спортски седишта напред - S-Line Спортски пакет - Сончев кров

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили