icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3885

Volvo C70 2.0 150ks C30

цена 9 000 EUR

Јосифов ДООЕЛ

 • бојаПортокалова  металик
 • Прва регистрацијаОктомври 2012
 • Изминати километри110 000 км.
 • Моќност150 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 984 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати2/3
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Клима уред,

 • -Радио CD,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -Алармни системи,

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили