icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3886

VW Golf 1.6 TDI 110 KS

цена 12 990 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива  металик
  • Прва регистрацијаСептември 2016
  • Изминати километри86 374 км.
  • Моќност110 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASC - Мултифункционален кожен волан - ISOFIX подготовка за детско седиште - Климатроник - Воздушно перниче за возач и совозач -Воздушни завеси - Централен потпирач за раце напред - Старт/Стоп систем - Имобилајзер - Халогени Фарови - Мутифункционален дисплеј - Електромеханичка рачна кочница со Auto Hold - Централно заклучување со далечинско

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили