icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3890

VW Passat 2.0 TDI 150 KS DSG CAMERA

цена 17 800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна металик  металик
  • Прва регистрацијаОктомври 2016
  • Изминати километри189 832 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 958 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR - Hill Hold - Систем за детекција на замор кај возачот - ISOFIX подготовка за детско седиште - Лумбална подршка на предни седишта - Сервотроник - Централен потпирач за раце напред - Мултифункционален дисплеј - Светла за магла со корнер функција - Имобилајзер - Старт/Стоп систем - Централно заклучување со далечинско - Адаптивен темпомат - Bluetooth - Сензори за паркирање напред и позади - Проактивен систем за заштита на патници - 3 зонски климатроник - Мултифункционален кожен волан со греење - Навигациски систем - Камера за паркирање позади - Затемнети задни странични прозори - Греење на предни и задни седишта

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили