icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3906

Peugeot 308 1.6 HDI 92 KS

цена 8 700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаМај 2015
  • Изминати километри143 145 км.
  • Моќност92 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 560 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Воздушно перниче за возач и совозач- Систем за спречување на сопирање (ABS)-Програма за стабилност (ESP)- Дисплеј во боја - Централно заклучување со далечинско - ISOFIX подготовка за детско седиште - Имобилајзер - Сензори за паркирање позади -Двозонски климатроник - Мултифункционален кожен волан - Централен наслон за раце напред - Светла за магла - Навигациски систем - Темпомат

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили