icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3935

BMW 530 3.0 XDRIVE 195 KW

цена 33 800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна металик  металик
  • Прва регистрацијаОктомври 2017
  • Изминати километри140 685 км.
  • Моќност265 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 993 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

"Активни потпирачи за глава,Воздушно перниче од страната на совозачот може да се исклучи,Постојан погон на сите тркала,BMW професионален аудио систем (радио / ЦД плеер MP3 компатибилен),AUX-IN приклучок (AUX-IN),Динамичка контрола на стабилноста (DSC),Динамичка контрола на влечење (DTC),Комплет Bluetooth-hands-free со USB аудио интерфејс,Држач за чаши напред и назад,Систем за воздушни перничиња на задната страна,Мултифункционален кожен волан, Амбиентално осветлување, напред осветлување на одел за нозе , Задно осветлување на одел за нозе, Светла за читање напред, светла за читање позади,Заден централен потпирач за раце,Пакет за непушачи,Електрична сопирачка за паркирање,Систем за контрола на притисокот во гумите,Воздушно перниче за возач и совозач,Систем за спречување на сопирање (ABS),Преден потпирач за раце,Надворешни ретровизори електро. прилагодливи со греење, Систем за помош при возење Контрола при спуштање (HDC),Електрика на прозорци,Заден бришач,Држачи за Isofix за детски седишта,Автоматски клима уред ,Светла за магла, (BMW Blue Performance), Еуро 6,Дисплеј притисок во гуми, Сервотроник серво управувач,Копче за старт-стоп,прскалки за предна шофершајба со греење,Механички прилагодливи предни седишта по висина,Навигационен систем,BMW професионален аудио систем (компатибилен со радио / ЦД плеер MP3),Bluetooth,Спортски седишта напред."

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили