icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3936

Mercedes E200 2.0 150 KS

цена 28 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаБела  металик
  • Прва регистрацијаОктомври 2016
  • Изминати километри94 541 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 950 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон напозади

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR - Имобилајзер - Електрика на стакла - Греење на седишта - Климатроник - Навигациски систем - Сензори за паркирање напред и позади - Камера за паркирање позади - Темпомат - Мултифункционален кожен волан - Bluetooth - Задни светла за магла - Централно заклучување со далечинско - Воздушни перничиња

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили