icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3967

Audi A3 Sportback 1.6 TDI 105 KS

цена 11 800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрвена
  • Прва регистрацијаДекември 2014
  • Изминати километри126 951 км.
  • Моќност105 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS+ESP+ASR - Спортска суспензија - ISOFIX подготовка - Централно заклучување со далечинско - Централен потпирач за раце напред - Имобилајзер - Старт/Стоп Систем - Сензори за паркирање позади - LED дневни светла - Контрола на опсег на фарови - Темпомат - Климатроник -

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили