icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 3988

Audi A5 Sportback 2.0 TDI 177 KS

цена 16 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна металик
  • Прва регистрацијаМарт 2012
  • Изминати километри181 293 км.
  • Моќност177 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS+ESP+ASR - Климатроник- Мултифункционален кожен волан - ISOFIX подготовка - Греење на предни седишта - Централно заклучување со далечинско - Централен потпирач за раце напред - Имобилајзер - Електрични ретровизори со греење - Темпомат - Старт/Стоп систем - Сензор за светло и дожд - LED задни светла - Спортски предни седишта -Сензори за паркирање позади

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили