icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4004

Toyota Corolla hatchback 2.0 D4-D

цена 4.000 EUR

Јосифов ДООЕЛ

 • БојаСива  металик
 • Прва регистрацијаДекември 2005
 • Изминати километри255 000 км.
 • Моќност115 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 995 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати2/3
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Помош при паркирање,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -воздушни перничиња,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили