icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4010

Skoda Karoq Ambition 1.6 TDI 115ks MT6

цена 19 900 EUR

Јосифов ДООЕЛ

 • бојаКафеава  металик
 • Прва регистрацијаНоември 2018
 • Изминати километри33 000 км.
 • Моќност115 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 589 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD,

 • -Помош при паркирање,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Подготовка за телефон,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -Помош при нагорнина,

 • -воздушни перничиња,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

Дополнителен сет Алуминиумски фелни 17'' со нови Пневматици 215 55 R17

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили