icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4019

VW Golf 2.0 GTD 135 KW

цена 18 300 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна металик
  • Прва регистрацијаМај 2016
  • Изминати километри102 074 км.
  • Моќност184 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR – Auto Hold – Електрични надворешни ретровизори со греење – Bi-Xenon предни светла – Систем за детектирање на замор – ISOFIX подготовка – Климатроник – Лумбална подршка на предните седишта – Мултифункционален кожен волан – Централен потпирач за раце напред – Електрична паркинг сопирачка – Мултифунционален диспеј во боја – Систем за контрола на притисок во гумите – Греење на предните седишта – Имобилајзер – Централно заклучување со далечинско – Нацигациски систем – Сензори за паркирање напред и позади – Темпомат – Сензор за дожд

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили