icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4022

Audi A5 Sportback 2.0 TDI 190 KS QUATTRO

цена 33 800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСина  металик
  • Прва регистрацијаМарт 2017
  • Изминати километри115 494 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR - Спортска суспензија - Мултифункционален кожен волан - ISOFIX подготовка - Греење на предни седишта - Централно заклучување со далечинско - Кожни седишта - Старт/Стоп систем - Систем за следење на притисок во гумите - Лумбална подршка на предни седишта - Навигациски систем - Аudi Pre Sense Basic - Систем за паркирање плус - Сензор за светло и дожд - Темпомат - Климатроник - Full LED предни светла - Систем за прилагодување на опсег на предните фарови - Bluetooth - Спортски предни седишта - Систем за препознавање на сообраќајни знаци -

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили