icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4026

BMW 320 2.0d 163ks

цена 16 500 EUR

Јосифов ДООЕЛ

 • бојаЦрна металик  металик
 • Прва регистрацијаАвгуст 2013
 • Изминати километри204 000 км.
 • Моќност163 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 995 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон напозади

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла,

 • -Xenon Фарови

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Ел. седишта,

 • -Кожни седишта,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD,

 • -Помош при паркирање,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

matrix lights

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили