icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4042

Audi A6 3.0 TDI 286 KS QUATTRO

цена 54 990 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСина  металик
  • Прва регистрацијаАвгуст 2018
  • Изминати километри49 314 км.
  • Моќност286 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 967 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

BS+ESP+ASR- Хибриден мотор MHEV - ISOFIX подготовка - Имобилајзер - Централен потпирач за раце напред - Централно заклучување со далечинско - Старт/Стоп систем - Греење на предни седишта - Аudi Pre Sense Front - Електрични преклопувачки и самозатемнувачки надворешни ретровизори - Систем за следење на притисок во гумите - Навигациски систем - Full LED предни светла - LED задни светла - Aдаптивен темпомат - 4 зонски климатроник - Audi Virtual Cockpit - Audi Sound System - Bluetooth - Спортски предни седишта - LED амбиентално осветлување - Кожен ентериер - Сензори за паркирање напред и позади - Камера за паркирање позади

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили