icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4043

Seat Ateca STYLE 1.6 TDI 115 KS

цена 16 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива  металик
  • Прва регистрацијаСептември 2017
  • Изминати километри151 939 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS+ESP+ASR - Систем за детекција на замор кај возачот -Адаптиве темпомат - ISOFIX подготовка - Климатроник - Лумбална подршка на предни седишта - Систем за следење на притисок во гумите - Централен потпирач за раце напред - Старт/Стоп систем - Имобилајзер - Централно заклучување со далечинско - Bluetooth - Кровни шини - Lane Assist - Front Assist - Систем за детекција на слепа точка - Навигациски систем - Панорамски сончев кров - Сензори за паркирање позади

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили