icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4055

Audi Q5 2.0 TDI 190 KS QUATTRO

цена 35 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСребрена  металик
  • Прва регистрацијаЈули 2017
  • Изминати километри130 205 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR - Kлиматроник - Мултифункционален кожен волан - ISOFIX подготовка - Алуминиумски шини на покрив - Греење на предни седишта - Старт/Стоп систем - Имобилајзер - Централен потпирач за раце напред - Центално заклкучување со далечинско - Навигациски систем - Аudi Pre Sense Basic - Full LED фарови - Сензори за светло и дожд - Bluetooth - Сензори за паркирање напред и позади - Панорамски кров

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили