icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4095

VW Caddy Life 1.6 TDI

цена 9.200 EUR

Јосифов ДООЕЛ

 • БојаСребрена  металик
 • Прва регистрацијаСептември 2011
 • Изминати километри169 000 км.
 • Моќност75 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 598 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред
 • полезен товар0 кг.
 • товарен обем0 m³

Надворешност

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Клима уред,

 • -Радио CD MP3,

 • -Серво управувач,

 • -Борд компјутер,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили