icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4110

VW Passat 2.0 TDI 150 KS

цена 14 990 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна металик
  • Прва регистрацијаОктомври 2016
  • Изминати километри203 500 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR - Климатроник - ISOFIX подготовка за детско седиште - Централен потпирач за раце напред - Централно заклучување со далечинско - Имобилајзер - Старт/Стоп систем - Сензор за детекција на замор кај возачот - Лумбална подршка - Мултифункционален кожен волан - Сервотроник - Сензори за паркирање напред и позади - Темпомат - Навигациски систем - Греење на предни седишта

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили