icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4137

Mercedes E220 AVANTGARDE 2.0 195 KS

цена 33 700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива  металик
  • Прва регистрацијаАвгуст 2017
  • Изминати километри96 279 км.
  • Моќност195 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 950 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон напозади

Дополнителни информации

ABS - Климатроник - LED предни светла - Мултифункционален кожен волан - Сензори за паркирање напред и позади - Амбиентално осветлување - Греење на седишта - Централен потпирач за раце напред - Темпомат - Старт/Стоп систем - Имобилајзер - Централно заклучување со далечинско - Избор на профил на возење - Кожен ентериер - Камера за паркирање позади -

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили