icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4211

BMW 740 xDrive 320 KS. 2017 god.

цена 48.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена  металик
  • Прва регистрацијаЈуни 2017
  • Изминати километри138 150 км.
  • Моќност320 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

•(ABS) Antilock Brake System-Припрема за ISOFIX-Предни,задни и странични воздушни перничиња-18″ Ал. наплатоци-Ретровизори во боја на каросеријата. Со вградени LED трепкачи-Сензор за дожд со автоматско вклучување на ноќни светла -Хром пакет-xDrive, постојан погон на 4 тркала-Деллива задна клупа 40:20:40-Потпирач за раце на задна клупа-Задни светла со LED технологија-Темпомат-Мултифункционален кожен управувач-Автоматска работа на капак од багажник.-Безжична врска за Bluetooth мобилен телефон и USB приклучок-Active Guard-Амбиентално осветлување-3 зонски автоматски клима уред-Адаптивни LED предни светла-Park Assistant –BMW Live Cockpit Plus навигациски систем, 8,8” централен екран со touch функција, 5,7” екран на контролна табла и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили