icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4302

BMW M BMW 420 GRAND COUPE

цена 19 700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаКафеава
  • Прва регистрацијаДекември 2016
  • Изминати километри120 000 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон напозади

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR - Климатроник - Мултифункционален кожен волан - Систем за контрола на притисок во гумите - Старт/Стоп систем - Централно заклучување со далечинско - Централен потпирач за раце напред - Bluetooth - Сензори за паркирање позади - Темпомат - Навигациски систем - Сензор за дожд - Греење на предни седишта-Светла за магла-автоматско затварање на пета врата и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили