icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4318

Audi A6 3.0 tdi quattro 231 ks 2019 god.31450km

цена 52 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаБела
  • Прва регистрацијаЈуни 2019
  • Изминати километри31 450 км.
  • Моќност231 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 967 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR - Мултифункционален кожен волан - ISOFIX подготовка - Хром пакет - Lane Asssist - Audi Pre Sense Front - Надворешни електрични ретровизори со греење - Систем за следење на притисок во гумите - Старт/Стоп систем - Централно заклучување со далечинско - Централен потпирач за раце напред - Имобилајзер - Лумбална подршка на предни седишта - Навигациски систем - Сензори за паркирање напреди и позади - xenon /LED фарови - LED задни светла - Темпомат - Климатроник - Bluetooth.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили