icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4386

VW Passat 2.0 TDI 4 MOTION 190 KS 2018

цена 23 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаСептември 2018
  • Изминати километри103 680 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS-ESP-ASR- Media Навигација-Hill Hold Assist- Front Assist [info]- Keyless Go-ABS-Auto Hold-Cruise Control-ESP-Multimedia Input-Park Assist-Radio / CD-Start-Stop Систем-Алуминиумски Бандажи-Борд компјутер--Ел. Склопливи Ретровизори-Електрика на седишта-Електрични Прозори-Електрични Ретровизори-Климатроник ТРОЗОНСКИ-Кожен Волан-Команди на Волан-Мерач на притисок во гуми-Навигација-Паркинг Сензори-Припрема за ТелефонСветла за Магла-Сензори за Дожд-Хром Пакет-Централна Брава

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили