icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4393

Peugeot Partner Boxer 2.2 HDI 130ks

цена 13.000 EUR

Можност за поврат на ДДВ

Јосифов ДООЕЛ

 • БојаБела
 • Прва регистрацијаМај 2012
 • Изминати километри192 000 км.
 • Моќност130 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина2 198 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати2/3
 • Погон нанапред

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Клима уред,

 • -Радио CD,

 • -Серво управувач,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили