icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4405

Mercedes E220 E 220d 4MATIC 195 KS 2017 GOD. 78700 KM

цена 37 800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈули 2017
  • Изминати километри78 700 км.
  • Моќност195 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 950 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR - Имобилајзер - Електрика на стакла - Греење на седишта - Климатроник - Навигациски систем - Сензори за паркирање напред и позади - Камера за паркирање позади - Темпомат - Мултифункционален кожен волан - Bluetooth - Задни светла за магла - Централно заклучување со далечинско - Воздушни перничиња-Електрично затварање на багажен простор-фабричка кука за влечење-Припрема за телефом Handsfree-Алу Бандажи 18" и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили