icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4412

VW Passat 2.0 TDI 239 KS 4X4 2017 GOD.HIGHLINE DIGITALCOCKPI

цена 22 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива
  • Прва регистрацијаМај 2017
  • Изминати километри162 930 км.
  • Моќност239 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Воздушно перниче од страна на возачот / совозачот-Систем за сопирање против блокирање (ABS)-Контрола на лизгање на погонот (ASR)-погон на сите тркала-Екран за нивото на водата за перење-Автоматски прекинувач за светлата за возење (ALS)Надворешно огледало електр. прилагодлив и загреан-Електрон. Програма за стабилност (ESP)-Систем за помош на возачот: Адаптивен-Контрола на шасија (DCC)-Систем за помош на возачот: избор на профил на возење-Сензор за откривање поспаност-Електрични прозорци напред и назад-7-брзински менувач-Менувач со двојна спојка DSG-Внатрешен ретровизор со автоматско затемнување-Isofix држачи за детско седиште-Старт без клуч-Климатроник 3-зонски систем за климатизација-Систем на воздушни перничиња за глава предни и задни-ALU бандажи-Лумбална поддршка и прилагодување-Предни лумбални потпори-Волан (кожен)со преклопни прекинувачи за DSG работа-Механ за управувачки столб (волан). прилагодлив-Заден фар за магла-Електрична сопирачка за паркирање-Загреани млазници за миење на шофершајбната-Бришачи на шофершајбната со сензор за дожд-LED фарови-Електронски контролирано серво волан-Навлака за седиште / тапацир: Алкантара / кожа-Седишта се прилагодуваат по висина напред-Греење на седиштата напред-Старт / стоп систем-Имобилизатор-Зелено затемнето термоизолационо застаклување-Централна брава со далечински управувач-Bluetooth интерфејс-Интерфејс Bluwtooth-Борд компјутер-Помош за паркирање одзади-Предна помош за паркирање-Систем за помош на возачот: Autom.Контрола на далечина (ACC)-електричен задна врата-Мултимедија (ЦД-плеер и 2 SD картички

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили