icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4414

Seat Leon EXEO 2.0 TDI 120ks MT6

Промо цена 9.000 EUR

Стара цена 9.500 EUR

Јосифов ДООЕЛ

 • БојаБела
 • Прва регистрацијаЈуни 2012
 • Изминати километри118 000 км.
 • Моќност120 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 968 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили