icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4419

BMW M 420 GRAN COUPE

цена 19 700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаКафеава
  • Прва регистрацијаЈуни 2016
  • Изминати километри120 784 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон напозади

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR – Климатроник – Мултифункционален кожен волан – Систем за контрола на притисок во гумите – Старт/Стоп систем – Централно заклучување со далечинско – Централен потпирач за раце напред – Bluetooth – Сензори за паркирање позади – Темпомат – Навигациски систем – Сензор за дожд – Греење на предни седишта-Светла за магла-автоматско затварање на пета врата и др.

Странична лента

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили