icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4433

Seat Ibiza Style 1.2 TDI 55kW

цена 5 500 EUR

ПОРШЕ СКОПЈЕ

 • бојаЦрна  металик
 • Прва регистрацијаДекември 2013
 • Изминати километри150 000 км.
 • Моќност75 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 198 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати2/3
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Серво управувач,

 • -Борд компјутер,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

ПОРШЕ СКОПЈЕ
бул. Босна и Херцеговина бр. 4

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили