icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4531

VW Golf 2.0 TDI 110 KS 2009 GOD.

цена 7 490 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈули 2009
  • Изминати километри235 000 км.
  • Моќност110 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-SERVO-ESP-ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ-ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ-ГРЕАЧИ НА ПРЕДНИ СЕДИШТА-КЛИМА УРЕД-ПРИПРЕМА ЗА ТЕЛЕФОН-СЕНЗОРИ ЗА ПАРКИРАЊЕ НАПРЕД И ПОЗАДИ-СВЕТЛА ЗА МАГЛА И ДР.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили