icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4541

Audi A8 4.2 TDI QUATTRO 385 KS 2014 GOD.

цена 42.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаДекември 2014
  • Изминати километри130 180 км.
  • Моќност385 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина4 198 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS Airbag Audi Drive Select AUDI MMI Навигација Auto Hold Adaptive Cruise Control ESP F1 Shift - Типтроник MATRIX LED Светла Multimedia Input Park Assist Radio / CD Start-Stop Систем Алуминиумски Бандажи Борд Компјутер - КОЛОР Говорни Команди Греачи на Седишта Ел. Склопливи Ретровизори Електрика на Седишта Електрични Прозори Електрични Ретровизори Климатроник ДВО ЗОНСКИ Кожен Волан Кожен Ентериер Команди на Волан Мерач на притисок во гуми Навигација Паркинг Камера Паркинг Сензори Прилагодлива Суспензија Припрема за Телефон Сензори за Дожд Хром Пакет Централна Брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили