icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4549

BMW M X1 2.0 150 KS X drive 2017 GOD.

цена 22 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаМај 2017
  • Изминати километри179 000 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS-Airbag-Cruise Control ESP-Park Assist-Radio / CD Start-Stop Систем Алуминиумски Бандажи -Борд Компјутер-Електрични Прозори-Електрични Ретровизори-Затемнети Стакла Клима-Кожен Волан-Команди на Волан-Навигација-Паркинг Сензори-Ксенон Лед фарови-Светла за магла-Припрема за Телефон -Сензори за Дожд и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили